12 رنگ زیبای فنگ شویی جهت زیبا کردن خانه اتان

12 رنگ زیبای فنگ شویی جهت زیبا کردن خانه اتان

بهترین رنگ های فنگ شویی را برای منزلتان انتخاب کنید

استفاده صحیح از رنگ های فنگ شویی میتواند منزلتان را فوق العاده جالب کند،همه ما عاشق رنگ ها هستیم و به رنگ ها واکنش نشان میدهیم ، استفاده از رنگ های فنگ شویی را در قسمت های بعدی توضیح خواهیم داد،فنگ شویی میخواهد با اتخاذ مناسب هر رنگ ،از قرمز پرحرارت گرفته،تا آبی آرامش بخش و سفید با آن حس نو بودنش ،به خانه های شما حس تعادل و هارمونی مناسب از رنگ ها ببخشد.

کدام رنگ بهترین فنگ شویی برای اتاق نشیمن و یا محل کار شماست؟در مورد فنگ شویی آشپزخانه تان چه طور؟آیا رنگ سبز میتواند فنگ شویی مناسبی برای اتاق خوابتان باشد؟و اگر نه چرا!

فنگ شویی همان قدرت و انرژی رنگ ها هست که به شما کمک میکند تا خانه ای زیبا و پر انرژی داشته باشید.؛

فنگ شویی رنگ زرد -آفتابی-قوی-شاد، عنصری از زمین.

فنگ شویی رنگ زرد، آفتابی -شادی آور  ،همیشه درخشان کننده منزل شما و محل کار شما خواهد بود،رنگ زرد همیشه یک حس گرم و نرم را ایجاد میکند و یک حس خوشایند را در آشپزخانه به آدمی میبخشد و همچین برای اتاق نشیمن و اتاق بچه ها هم مناسب است،

از تناژ زرد پر رنگ آفتاب گردان گرفته تا زرد کمرنگ مارگارین،که میتوانند انتخاب های متعددی باشند تا منزلتان را بیارایید.

فنگ شویی رنگ قرمز-اشتیاق-شجاعت-رمانییک-و عنصر آتش.

رنگ قرمز یکی از قوی ترین رنگ های فنگ شویی میباشد که عنصری از آتش را ارائه میدهد،رنگ پر حرارت قرمز به خانه شادی،هیجان و نیرویی را که برای تمایلات جنسی شما لازم هست را به ارمغان می آورد
برای چینی ها رنگ قرمز نماد شانس و شادی،در هند رنگ مراسم ازدواج،رنگی از عشق و رویاهاست و در غرب نمادی از شجاعت و اشتیاق است.

فنگ شویی رنگ سبز-رشد-سلامتی -طراوت و عنصر چوب است

سبز در فنگ شویی رنگ ها نماد نو سازی ،انرژی نوواحیا میباشد ،رنگ سبز بسیار موثر در حفظ سلامتی شماست که معالجه فنگ شویی را از طبیعت به همراه دارد،بسیار مهمه که وقتی که با رنگ سبز کار میکنید ، سایه های مختلفی از سبز را استفاده کنید تا بتوانید نهایت استفاده را از اثرات فنگ شویی را داشته باشید.

فنگ شویی رنگ نارنجی-اجتماعی-معاشرتی-خوشبینی و عنصری از آتش.

وقتی فنگ شویی فکر می کند که رنگ قرمز خیلی برای خانه و محل کار شما رنگ تندی است آن زمان است که به سراغ رنگ نارنجی میروید.
رنگ نارنجی اغلب رنگ اجتماعی نامیده میشود که البته انرژی را جهت بالا بردن حس یک گفتگو سرزنده و اوقات خوش را برای منزل شما ایجاد میکند
همچین رنگ نارنجی به ما رویایی یک روز تابستان و گرمای برافروخته شده از یک کنده آتش را القا میکند.

فنگ شویی رنگ بنفش -سلطنتی-اسرار آمیز و عنصری از آتش.

اساتید فنگ شویی توصیه میکنند در هنگام مدرن گرایی از این رنگ استفاده شود .
رنگ بنفش بسیار رنگ پر انرژی میباشد که میتوانید اجزاءیی از دکورتان را بسیار شیک کند،از متکا گرفته تا رنگ یکی از دیوار ها،بهترین مکان فنگ شویی جایی هست که شما بتوانید آزادانه از کثرت رنگ بنفش استفاده کنید.

فنگ شویی رنگ صورتی -آرامبخش -نجیب – محبت آمیز-عنصری از آتش.

فنگ شویی لطیف و حساس رنگ صورتی ثابت کرده است که اثر بسیار آرام کننده ای روی رفتار دارد.شما میتوانید این رنگ جذاب را در همه جای خانه داشته باشید،از اتاق بچه گرفته تا رختشویی منزلتان.

فنگ شویی رنگ مشکی-مجهول-لایتناهی -دلربا عنصری از آب.
فنگ شویی این رنگ حاکی از عمق آب و دنیایی تهی است .نمادی از قدرت و عمق میباشد،و میتواند انرژی قوی برای هر فضایی ایجاد کند از ورودی اصلی گرفته تا آشپزخانه.
آیا محدودیتی برای استفاده از فنگ شویی رنگ مشکی وجود دارد؟ بله،از این رنگ نمی توان در اتاق بچه یا در سقف اتاق خواب استفاده کرد.

فنگ شویی قهوه ای -قوی-زمینی-ثبات – عنصری از چوب.

در این اواخر استفاده از رنگ قهوهای بسیار متداول شده است و در فنگ شویی رنگی بسیار قوی هست و میتواند همنشینی از چیزهای خوب باشد از جمله یک شکلات تلخ خوشمزه ،قهوه ترک و یا چوب ماهون آمریکایی،.
نواحی فنگ شویی که با انرژی رنگ قهوه ای تقویت میشوند عبارتند از شرق سلامتی،جنوب شرقی ثروت،و شمال شهرت.

رنگ سفید-مقدس-نو-آغاز جدید و عنصری از فلز
یک رنگ فنگ شویی از پاکی و قداست است،سفید رنگی ست که همه رنگها را جذب میکند و آن ها را در بر میگیرد و این علتیست که چرا همه در یک محل سفید احساس راحتی و رضایت میکنیم،و فنگ شویی رنگ سفید این هست که میتواند رنگ مناسبی برای همه اتاق های منزلمان باشد

فنگ شویی رنگ آبی-آرام-آسودگی خیال – صلح -عنصری از فلز
آبی بکی از رنگ های پر عظمت در فنگ شویی میباشد،از آسمان آبی زلال گرفته تا آبی اقیانوس ها و آبی نیلی پر طاووس.
تنوع بی پایانی از تناژ رنگ آبی وجود دارد که میتوانید برای منزلتان انتخاب کنید فنگ شویی باگوا، از آبی در ناحیه های مختلفی از خانه استفاده میکند ؛در سمت شرق برای سلامتی،در سمت شمال شرقی برای پول و در سمت غرب برای شغل.

فنگ شویی رنگ خاکستری -خالص -تفکیک پذیر-بدیهی – عنصری از آهن
خاکستری معمولا به عنوان یک رنگ کسل کننده تلقی میشود مخصوصا خاکستری تیره ،گاهی یک رنگ مبهم و پیچیده!
فنگ شویی رنگ خاکستری به گونه ایست که در هر محلی استفاده شود میتواند یک انرژی زیبایی بهمراه داشته باشد البته اگر به طور معقول استفاده شود.
در فنگ شویی باگوآ،ناحیه هایی هستند که میتوان نهایت استفاده را از رنگ خاکستری برد که عبارتند از در سمت غرب قدرت خلاقیت،در سمت شمال غرب مردم دوستی،و در سمت شمال برای شغل.

مترجم:پریوش شهبازی

مطالب مربوطه :
نماد ثروت در ایران باستان
8 اشتباه رایج در دکوراسیون خانه با فنگ شویی
شش نکته در مورد نگه داری از فرش دستبافت
2 thoughts on “12 رنگ زیبای فنگ شویی جهت زیبا کردن خانه اتان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]