8 اشتباه در دکوراسیون خانه با فنگ شویی

8 اشتباه در دکوراسیون خانه با فنگ شویی

وقتی می خواهید که خانه خود را با اصول فنگ شویی تزیین کنید، بهتر است از اشتباهات رایج دکوراسیون با اصول فنگ شویی آشنا شوید. آیا واقعا می توانید همه چیز را در جای صحیح خود قرار دهید؟ بله !!! در اینجا روش هایی را برای شما آماده کرده ایم که می توانید متوجه اشتباهات خود در فنگ شویی شوید.

1-تبدیل خانه به چیزهایی پر از اشیایی آسیایی:
Kimberly-Balevre-EyeEm-5878b70b3df78c17b630b4b0
فنگ شویی به این معنا نیست که فقط از اشیای آسیایی استفاده کنید. فکر نکنید که اگر خانه را پر از اشیای آسیایی کنید، پس حتما از اصول فنگ شویی پیروی کرده اید.
لازم هم نیست اشیای سنتی را وارد خانه خود کنید مثل کاکل قرمز، لاک پشت های اژدها ، اردک های ماندارین و غیره. اما اگر واقعا عاشق این اجناس باشید، و اگر احساس خوبی به شما می دهند می توانید از آنها در خانه خود استفاده کنید.

2-دکوراسیون خانه با طرح رنگ سبز:
digital-vision-5878bb245f9b584db39c1010
اتاق خواب به رنگ سبز می تواند زیبا ، آرام بخش و منحصر به فرد باشد. اما به شرطی که این اتاق برای کودک باشد. در اصول فنگ شویی اتاق خواب یک فرد بزرگسال نباید به رنگ سبز باشد.

3- قرار دادن یک آینه روبروی در:
PhilipandKaren-Smith-g-mirror-56a2e0945f9b58b7d0cf6c6e
اصلا مهم نیست آینه ای که خریده اید چقدر زیباست . قرار دادن آینه روبروی در وردی یکی از مهمترین اشتباهات در اصول فنگ وشیی می باشد. شاید بگویید چرا؟ خوب به این خاطر که آینه هر انرژی را که وارد خواهد شد را منعکس خواهد کرد ( انرژی چی ) . وقتی آینه ای روبروی در قرار می گیرد، هر انرژی که وارد می شود برمیگردد.

4- داشتن بیش از سه آب نما در خانه:
GK-Hart-Vicky-Hart-g-fountain-56a2e24c3df78cf7727aeddb
آب نما در فنگ شویی عالی می باشد، مخصوصا اگر در جای مناسبی قرار گرفته باشد. آنها ثروت و کامیابی را وارد خانه می کنند. همچنین احساس آرامش و صلح را وارد خانه می کنند. حتما در خانه خود از آب نما استفاده کنید. فقط داشتن بیش از سه عدد آب نما در یک خانه توصیه نمی شود.

5- دکوراسیون خانه با اشیایی که اصلا دوست ندارید:
RedChopsticks-56a2e3825f9b58b7d0cf8aca
این کار یکی از بدترین کارهایی است که می توانید برای دکوراسیون خانه به روش فنگ شویی استفاده کنید. شاید فکر کنید که نگه داشتن قورباغه به شکل میمون می تواند پول و برکت را وارد خانه شما کند، اما اگر از نگه داشتن آن خوشتان نیاید، فنگ شویی به روش معکوس عمل خواهد کرد.

6- کف سازی متفاوت برای هر اتاق:
Barry-Austin-g-5878c5b95f9b584db3b02a6c
در فنگ شویی، کف بندی اتاق زیربنای آن خانه را نشان می دهد. وقتی هر اتاق با کف متفاوتی قرار میگیرد، زیربنای انرژی آن خانه از بین می رود و قدرت استحکام و اسنجام خود را از دست می دهد. شاید دکوراسیون هر اتاق با زیربنایی متفاوت جالب به نظر برسد، اما این نوع فنگ شویی کاملا اشتباه است.
فقط توجه کنید که آشپزخانه و حمام جدا از خانه محسوب می شوند و کف آنها می تواند متفاوت باشد.

7- قرار دادن آکواریوم در آشپزخانه یا اتاق خواب :
Tadahiko-HIsatomi-fish-56a2e3bd3df78cf7727af9a4
قرار دادن آکواریوم در اتاق خواب یا آشپزخانه یکی از اشتباهات رایج در فنگ شویی می باشد. آکواریوم که عنصر آب می باشد، نماد ثروت می باشد و برای هر خانه ای ضروری می باشد. اگر عاشق آکواریوم هستید، آن را در جایی قرار دهید که نماد ثروت می باشد.

8- دکوراسیون خانه با اینه های متفاوت :
robert-nicholas-many-mirrors-5859a4413df78ce2c382a6d6
آینه ها در فنگ شویی بسیار عالی هستند و می توانند به عنوان یک قدرت فوق العاده محسوب شوند. اما آینه ها متعدد می تواند تاثیر معکوسی داشته باشد. حتما نمیخواهید انرژی مثبت از خانه شما برود، پس هر چه زودتر تعداد آینه ها کم کنید.

منبع : thespruce.com

مطالب پیشنهادی سایت نمونه ها :
12 رنگ زیبای فنگ شویی جهت زیبا کردن خانه تان
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]