چای لیپتون در بارداری

آیا چای لیپتون در بارداری ضرر دارد؟

آیا چای لیپتون در بارداری ضرر دارد

آیا در بارداری به دنبال چایی می باشید که بدون کافئین باشد. چای لیپتون دارای مزیت های زیادی می باشد ، اما قبل از نوشیدن آن از شما می خواهیم مقاله امروزمان را به دقت مطالعه کنید.

چای لیپتون چیست؟
چای لیپتون نوعی چای گیاهی می باشد که دارای ترکیبات مغذی می باشد. این چای بیش از صد سال است که به خاطر مزه و طعمی که دارد بسیار مشهور می باشد. چای لیپتون ذهن شما را تازه می کند و از احتمال رشد بیماری ها جلوگیری می کند.

مزیت های سالم چای لیپتون در بارداری :
در اینجا به چند مورد از مزیت های سالم چای لیپتون در بارداری اشاره می کنیم.

1- افزایش ایمنی بدن :
چای لیپتون به افزایش ایمنی بدن در طول بارداری کمک می کند. چای لیپتون احتمال افزایش عفونت های ویروسی و بیماری ها را به حداقل می رساند. پس با خیال راحت یک فنجان داغ چای لیپتون بنوشید.

2-دارای مزیت های ضد التهابی می باشد :
چای لیپتون دارای ویژگی های ضد التهابی می باشد و به درمان چندین بیماری کمک می کند از جمله : پوکی استخوان ، آرتریت روماتوئید و دیگر بیماری های مربوط به استخوان. همچنین می تواند باعث تسکین درد در طول دوران بارداری شود.

3-آنتی اکسیدان های ضروری را فراهم می کند:
اگرچه نمی توان چای لیپتون را جایگزینی برای میوه جات و سبزیجات دانست ، اما چای لیپتون غنی از آنتی اکسیدان ها از جمله فلاوونوئیدها می باشد.

4-افزایش سلامتی قلبی عروقی :
چای لیپتون دارای مزیت های بسیاری برای قلب و عروق می باشد .آنتی اکسیدان هایی مانند فنول ها در این چای ، به پیشگیری از بیماری های مرتبط با این بیماری کمک می کنند.نوشیدن چای لیپتون به کاهش کلسترول LDL در مادرانی که دارای لیپیدهای خونی می باشند بسیار مفید است.نوشیدن منظم این چای به پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی نیز منجر می شود.همچنین به درمان پره اکلامپسی در طول بارداری نیز کمک می کند.

5-به حفظ وزن مناسب نیز کمک می کند:
مواد مغذی در طول بارداری دارای مزیت های زیادی برای حفظ وزن در طول بارداری می باشد. نوشیدن چای لیپتون در طول بارداری از چاقی پیشگیری می کند.

نکته هایی که باید توجه کنید:
نوشیدن بیش از حد چای لیپتون از جذب اسید فولیک جلوگیری می کند. اسید فولیک در طول 12 هفته اول بارداری بسیار ضروری می باشد.
باید مطمئن شوید که میزان جذب کافئین شما در طی روز بیش از 200 میلی گرم نباشد. بنابراین بیشتر از سه یا چهار فنجان چای نیپتون ننوشید. نوشیدن بیش از حد این چای می تواند باعث آب زدایی بدن شود که هم برای شما و هم برای کوچولوی نازنین تان ضرر دارد.

بهتر است با پزشک خود در مورد مقدار نوشیدن چای لیپتون در طی یک روز مشورت کنید.سعی کنید هر چیزی را در حد تعادل مصرف کنید.
خوب مزیت های سالم این چای را فهمیدی پس منتظر چه هستید . بلند شوید و برای خودتان یک فنجان چای لیپتون آماده کنید.

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها
خوردن ژله در بارداری
تغذیه دوران بارداری برای زیبایی جنین
تغذیه دوران بارداری برای هوش جنین
ذرت بو داده در بارداری
آیا امواج وای فای بر جنین تاثیر دارد
]