بارداری شیمیایی چیست

علت بارداری شیمیایی چیست

علت بارداری شیمیایی چیست

بارداری شیمیایی به بارداری گفته می شود که زن باردار خیلی زود حتی قبل از اینکه متوجه بارداری خود شود ، سقط جنین می کند.
بارداری شیمیایی همان تاثیر را دارد که هر زن بارداری بعد از سقط جنین آن را حس می کند. اگر چه برخی از این زنان دوباره تلاش می کنند تا باردار شوند، اما برخی دیگر نیز از بارداری مجدد می ترسند، چرا که فکر می کنند همان تجربه را دوباره خواهند داشت. اگر شما هم فکر می کنید که دوباره دچار بارداری شیمیایی خواهید شد، پس ادامه مطلب را دنبال کنید:

مهم ترین علت بارداری شیمیایی :
مهم ترین علت بارداری شیمیایی ، ناهنجاری جنین می باشد که از رشد او در رحم جلوگیری می کند. با این وجود، اگر این امر چه ماهیت ژنتیکی داشته باشد و یا چه نداشته باشد، زوجین نباید گمان کنند که در این کار مقصر بوده اند. هیچ دلیلی وجود ندارد که بعد از بارداری شیمیایی دوباره نباید باردار شد. بارداری شیمیایی نوعی سقط جنین محسوب می شود که حتی ممکن است قبل از اینکه متوجه بارداری خود شوید ، سقط کنید.

بارداری شیمیایی چیست
درمان ها :
در اکثر موارد ، برای اینکه دیگر بارداری شیمیایی وجود نداشته باشد ، هیچ نوع درمانی تجویز نمی شود. با این حال ، چندین آزمایش انجام می گیرد تا سطوح hCG تعیین شود . در این حالت تفاوت بین بارداری شیمیایی و بارداری خارج از رحم تشخیص داده می شود…

بارداری شیمیایی در مراحل اولیه رشد جنین اتفاق می افتد، بنابراین تاثیر طولانی مدت بر بدن زن نمی گذارد. خونریزی ناشی از این نوع سقط جنین بسیار ملایم تر از خونریزی روزهای اول قاعدگی می باشد. اما بارداری شیمیایی دلیلی برای این نمی باشد که دیگر باردار نشوید.

بارداری شیمیایی چیست
وقوع بارداری شیمیایی:
تحقیقات اخیر در این زمینه نشان می دهند که کسانی که باور دارند واقعا دچار بارداری شیمیایی می شوند، همین امر برای آنها اتفاق می افتد. همچنین این تحقیقات نشان داد که 70 درصد زنانی که توانسته بودند بر ترس خود ناشی از بارداری شیمیایی غلبه کنند ، بارداری دوم خود را با موفقیت سپری کرده بودند.

بارداری پس از حاملگی شیمیایی :
اگر چند ماه از بارداری شیمیایی خود دوباره قصد باردار شدن دارید ، لازم نیست نگران چیزی باشید و با خیال راحت می توانید دوباره باردار شوید.

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها
آیا در طول بارداری می توانیم ماهی هالیبوت بخوریم
زعفران در طول بارداری
7 مزیت خوردن بادمجان در طول بارداری
انواع سقط جنین و راههای پیشگیری از آن
ویار به پنیر در طول بارداری
علف لیمو در دوران بارداری
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]