رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو

رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو

رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو

اگر به دنبال رو شهای لاغری سریع برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو هستید، و هر روشی را امتحان کرده اید اما به نتیجه ای نرسیده اید، ممکن است به این خاطر باشد که رژیم غذایی شما حاوی غذاهایی می باشد که باعث نفخ، احتباس آب و جذب کالری بیشتر می شود. در اینجا غذاهایی را برای شما پیشنهاد می کنیم که می توانید با خوردن آنها چربی شکم و پهلوی خود را آب کنید.

1. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : قبل از شروع این غذاها را از رژیم غذایی خود حذف کنید: غذاهای فرآوری شده، نوشیدنی های قندی.

2. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : مواد غذایی غنی شده از جمله میسو حاوی پروبیوتیک هایی می باشند که به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند و باعث کارکرد بهتر معده می شوند و مانع از نفخ می شوند. ماست یونانی نیز می تواند پروبیوتیک های لازم را به بدن شما برساند. یکی از این مواد غذایی را که حاوی پروبیوتیک می باشند که انتخاب کنید و هر روز 6 اونس مصرف کنید.

3. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : افرادی که در میان وعده های خود از بادام، بادام زمینی، گردو، پسته استفاده می کنند، نسبت به افرادی که از این مواد غذایی استفاده نمی کنند شکم صاف تری دارند. مغز دانه ها غنی از چربی های مونو اشباع شده می باشد که برای سلامتی قلب نیز بسیار مفید می باشند.

4. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : توت ها غنی از فیبر و آنتی اکسیدان می باشند و نسبت به دیگر میوه ها بدون قند می باشند. می تواند انتخاب سالمی برای شما باشد.

5. رژیم لاغری برای شکم و پهلو : روغن زیتون باعث احساس سیری در فرد می شود که می توانید برای لاغری شکم و پهلو از آن استفاده کنید.

6. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : صبحانه های غنی از پروتئین، به ویژه صبحانه ای که شامل پروتئین باشد، می تواند به کاهش وزن از جمله لاغری شکم و پهلو کمک کند.

7. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : حبوبات از جمله لوبیا، عدس و نخود غنی از فیبر و پروتئین گیاهی می باشند و علاوه بر اینها دارای املاح معدنی و ویتامین ب 6 نیز می باشند. برای لاغری شکم و پهلو می تواند این مواد غذایی را نیز وارد رژیم غذایی خود کنید.

8. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : هیچ ماده غذایی مانند ماهی نمی تواند شامل پروتئین سالمی باشد، مخصوصا ماهی سالمون، ماهی تن و ساردین. آنها غنی از اسیدهای چرب امگا 3 می باشند که شما را سیر نگه می دارند، در نتیجه باعث لاغری می شوند.

9. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : افزودن یک لیوان شیر کم چرب، یا یک تکه پنیر کم سدیم ممکن است به لاغری شکم و پهلو کمک کند. یک بررسی در سال 2014 نشان می دهد که غذاهای حاوی کلسیم به لاغری شکم و پهلو کمک می کنند.

10. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : گیاهانی که حاوی اسیدهای چرب امگا 3 می باشند، جزو گیاهان سالمی محسوب می شوند که به لاغری شکم و پهلو کمک می کنند. آنها غنی از املاح معدنی مانند پتاسیم می باشند که می توانند از نفخ پیشگیری کنند. یکی از این گیاهان گل کلم می باشد.

11. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : برای کسانی که عاشق میوه آواکادو می باشند خبر خوش داریم و آن اینکه این میوه خوشمزه باعث لاغری شکم و پهلو می شود.

12. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو: موز غنی از پتاسیم و منیزیم می باشد که می توانید برای لاغری شکم و پهلو از آن استفاده کنید.

13. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : از گیاه مارچوبه در سوپ، پاستا و یا املت استفاده کنید.

14. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : قارچ، هویج، گوجه فرنگی و خیار به دلیل اینکه حاوی H2O بالایی می باشند، باعث ابرسانی به بدن می شوند و می توانند نمک اضافی را از بدن دفع کنند. برای لاغری شکم و پهلوها حتما از این مواد غذایی نیز استفاده کنید.

15. رژیم غذایی لاغری برای شکم و پهلو : حتما گریپ فروت بخورید، پتاسیم موجود در مرکبات از نفخ پیشگیری می کند و آنتی اکسیدان های آن نیز از مانع از التهاب می شوند که مرتبط با ذخیره چربی در اطراف شکم و پهلو می باشد.

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها :
11 روش برای کاهش سایز دور کمر
چگونه بی اشتها شویم؟
4 میان وعده برای خوردن در هنگام خستگی
کالری سوزی در خواب
همه اقدامات قبل از روع کاهش وزن
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]