بوتاکس طبیعی پوست

رهایی از چین و چروک با بوتاکس طبیعی پوست

رهایی از چین و چروک با بوتاکس طبیعی پوست

همه ما دوست داریم که پوستی جوان ، شاداب و بدن کک و مک داشته باشیم. برای شادابی و جوان ماندن باید غذاهای پروتئین ساز پوست مانند کلاژن و الاستین مصرف کرد. این پروتئین ها ، چین و چروک را از بین می برند و از افتادگی پوست پیشگیری می کنند. این ماده غذایی درست مانند آمپول بوتاکس عمل می کند. با این تفاوت که طبیعی می باشد . کلاژن نوعی پروتئین پوست می باشد که ساختار پوست را حفظ می کند.
اما با بالا رفتن سن ، این پروتئین از بین می رود و چین و چروک روی صورت ظاهر می شوند.
نبود کلاژن، پوست را نازک، شل و افتاده می کند. علاوه بر روند پیری ، عوامل دیگری که به پوست آسیب می رساند عبارتند از تابش خورشید، استعمال دخانیات، استرس ، آلودگی هوا و غیره. برای داشتن پوست جوان علاوه بر استفاده از کرم باید از مواد مغذی سالم نیز استفاده کرد.

بوتاکس طبیعی پوست با فلفل تند: غنی از ویتامین است و روند شکل گیری کلاژن را در پوست تحریک می کند. همچنین غنی از ویتامین های متعدد و مواد معدنی می باشد. از آنجا که در زمان پخت ، خاصیت خود را از دست می دهد ان را به سالاد اضافه کنید.

بوتاکس طبیعی پوست با توت ها : انواع توت ها از جمله توت فرنگی ، تمشک و توت سیاه با مقابله با رادیکال های آزاد که به پوست آسیب می رساند باعث جوان ماندن و شادابی پوست می شود. علاوه بر آن در ایجاد کلاژن نیز نقش دارد.

بوتاکس طبیعی پوست با دانه سویا: غنی از هورمون های گیاهی می باشد که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کند و به این ترتیب به تولید کلاژن در پوست کمک می کند. با مصرف سویا، مواد سمی و آنزیم هایی که باعث پیری می شوند، از پوست دفع می شوند.

بوتاکس طبیعی پوست با سیر: غنی از سولفور است و به تولید کلاژن در پوست کمک می کند. سیر حاوی ماده کلاژن ساز دیگری به نام اسید لیپونیک و تورین است که به بدن در ترمیم کلاژن آسیب دیده کمک می کند.

بوتاکس طبیعی پوست با لوبیا : به بدن در تولیداسید هیالورونیک کمک می کند، اسید هیالورونیک از بروز چین و چروک در صورت و علائم پیری در قسمت های دیگر بدن پیشگیری می کند. برای حفظ شادابی پوست باید لوبیا مصرف کنید.

بوتاکس طبیعی پوست با سبزی های قرمز رنگ:چغندر قرمز، فلفل، گوجه فرنگی و غیره غنی از آنتی اکسیدانی به نام لیکوپن می باشند. این مواد غذایی تمام مواد سمی را از پوست دفع می کند و به این ترتیب باعث تولید کلاژن می شود. همچنین این سبزی ها از پوست در برابر نور خورشید نیز محافظت می کنند.

بوتاکس طبیعی پوست با ماهی سالمون : این ماهی سرشار از اسیدهای چرب امگا 3 می باشد که به بدن در ساخت کلاژن و الاستین کمک می کند. این دو ماده با بالا رفتن سن باعث سفت شدن و جوان ماندن پوست می شود. مصرف هفته ای یکبار ماهی قزل آلا ، ماهی تن و سالمون باعث سفت شدن و جوان ماندن پوست می شود.

بوتاکس طبیعی پوست با طالبی : میوه ای غنی از ویتامین آ می باشد که با ایجاد کلاژن باعث شادابی و طراوت پوست می شود.

منبع:سلامت نیوز

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها:
کاربرد عسل برای پوست صورت و نحوه استفاده از آن
طریقه مصرف روغن جوانه گندم برای انواع مشکلات پوستی
4 thoughts on “رهایی از چین و چروک با بوتاکس طبیعی پوست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]