حرکات جنین در شکم

حرکات جنین در شکم و تعیین جنسیت

حرکات جنین در شکم و تعیین جنسیت

وقتی باردار می شوید، حتما کنجکاوید که بدانید که دختر باردار هستید یا پسر. حتما هر کسی هم که شما را می بیند به شما یک نظر می گوید و پیش بینی خودش را به شما اعلام می کند. در برخی کشورها مثل هند، پیش بینی جنسیت جنین غیر قانونی است و مادران باردار نمی توانند از پزشک خود بپرسند که آیا جنین پسر است یا دختر. برای همین سالهاست که آنها با توجه به حرکات جنین در شکم مادر ، جنسیت جنین خود را تعیین می کنند. من هم از این مطلب خوشم آمد و تصمیم گرفتم آن را برای شما ترجمه کنم. پس با ما همراه باشید:

وقتی جنین خیلی زود شروع به حرکت کردن می کند
اگر جنین شما نمی تواند منتظر بماند و خیلی زود حرکات او را در شکم خود حس می کنید، جنین پسر است. یک زن باردار، به طور معمول از هفته بیستم به بعد حرکات جنین را احساس می کند. اما برخی زنان می توانند حرکات جنین را خیلی زودتر از آنچه که انتظارش را دارند، حس می کنند. آنها تقریبا از هفته شانزدهم بارداری این حرکات را احساس می کنند.

وقتی جنین خیلی فعال است
احتمالا دختر است. اینطور در نظر گرفته می شود که جنین ماده بسیار قوی تر از جنین نر است. این مورد به لحاظ علمی نیز ثابت شده است. کروموزوم XX جنین ماده نسبت به جنینی که حامل کرموزوم XY است، ثابت تر است. اما این جنین با اینکه ثابت است، اما در همان جای ثابت حرکات بیشتری دارد. اگر هر سی دقیقه احساس می کنید که جنین شما سه بار حرکت می کند، بسیار نرمال است. اما اگر بیشتر از این مقدار باشد، جنین به احتمال زیاد دختر است.

وقتی جنین لگد می زند
همیشه بین لگد زدن و حرکت جنین تفاوت وجود دارد. پسرها عاشق لگد زدن هستند، طوری که احساس می کنید خودش را برای مسابقه فوتبال آماده می کند. اما دختر کوچک شما دوست دارد به جای لگد زدن در جای خودش حرکت کند.

حتما با خواندن این مطلب دفعه بعدی اگر زن بارداری را دیدید، حتما می خواهید جنسیت جنین او را تعیین کنید. حتما نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها :
علائم جنین پسر در اوایل بارداری
علائم جنین دختر در اوایل بارداری
روش های سنتی تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی
5 نشانه عجیب و غریب بارداری
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]