تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی

روش هاس سنتی تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی

روش های سنتی تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی

آیا باردار هستید؟ آیا دلتان می خواهد قبل از اینکه زمان سونوگرافی برسد ، بدانید که آیا پسر باردارید یا دختر؟ البته هیچ راه مطمئنی به جز سونوگرافی برای تعیین جنسیت جنین وجود ندارد. اما زمانی که زنان وارد دنیای تکنولوژی نشده بودند ، می توانستند جنسیت جنین خود را بدانند که برخی از این روش ها کم کم به فراموشی سپرده می شود. جنسیت جنین با سونوگرافی در هفته شانزدهم مشخص می شود. آیا دلتان می خواهد بدون سونوگرافی جنسیت جنین خود را بدانید؟

1- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی : روش راه رفتن شما
اگر وقتی قدم می زنید اول پای راست تان را می گذارید ، صاحب یک پسر هستید. اما برعکس اگر هنگام راه رفتن اول پای چپ تان را می گذارید ، صاحب دختر هستید.البته این موضوع توسط تحقیقات فردی به نام گاسپل به اثبات رسیده است.

2- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی و با کمک تست نمک
گاسپل می گوید :”وقتی زنی باردار می شود، و می خواهد بداند که فرزندش پسر است یا دختر، باید وقتی که کاملا خواب است کمی نمک روی سرش بپاشید. وقتی بیدار شد ، به اولین اسمی که گفت توجه کنید. اگر اسم پسر گفت فرزندش پسر است و اگر اسم دختر گفت فرزندش دختر است.”

3- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی از خود مادر بپرسید
گاسپل می گوید طبق تحقیقات انجام گرفته شواهدی وجود دارد که زنان از همان موقع بارداری ، جنسیت جنین خود را حس می کنند. قدیمی ها بر این اعتقاد دارند که می توانید یک کلید جلوی مادر باردار قرار دهید ، اگر با شتاب به طرف کلید برود پس فرزند او پسر است و اگر آرام آرام به طرف کلید برود فرزند او دختر است.

4- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی : تهوع صبحگاهی
اینکه بتوانید جنسیت جنین خود را از روی حالات تهوع صبحگاهی بدانید ، بستگی به چگونگی و زمان آن دارد. بر طبق تحقیقات اگر حالت تهوع شما بسیار شدید می باشد ، به احتمال زیاد دختر باردارید.

5- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی : پدر چاق
طبق افسانه ای ، در حین بارداری مادر ، چند کیلو اضافه وزن پیدا کند ، پس مادر ، جنین دختر حمل می کند. به طرز جالبی ، فردی به نام دنیش بر روی 100 پدر این تحقیق را انجام داد و همه این صد پدر در طول دوران بارداری مادر چاق شده بودند و صاحب فرزند دختر شده بودند.

6- تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی : شیرین یا ترش
چون دختران ذاتا شیرین هستند ، اگر به غذاهای شیرین ویار دارید ، پس جنین دختر باردارید و اگر به غذاهای ترش علاقه دارید جنین پسر بارداری (این موضوع هنوز ثابت نشده است).

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

اگر راههای سنتی برای تشخیص جنین می دانید حتما با ما در میان بگذارید.

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها :
خوردن کاهو در دوران بارداری
خوردن شلغم در دوران بارداری
شرایط زایمان در اّب
زعفران در طول بارداری و هشت مزیت آن
هفت مزیت خوردن بادمجان در طول بارداری
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]