بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی

بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی

بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی

هرکسی دوست دارد که کمی از شکلات یا آب نبات های خوشمزه بخورد. اما اگر می خواهید لاغر شوید یا رژیم سالم تری داشته باشید، با اینکه شیرینی هایی که معرفی خواهیم کرد کم کالری هستند، اما باید بازهم مراقب باشید و زیاده روی نکنید.
می توانید چند مورد از شیرینی های زیر را که کم کالری هستند انتخاب کنید و در رژیم غذایی خود بگنجانید.

1-بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی : کارامل ها
هر تکه شکلات کاراملی حاوی 40 کالری می باشد و کمتر از یک گرم چربی می باشد. هر کدام از این شکلات ها قبل از خوردن نیاز به جویدن دارند.

2- بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی : کلوچه های های مرنگ
شاید باور نکنید که کلوچه هایی هم وجود دارند که کم کالری می باشند. بله درست است کلوچه هایی هم هستند که کالری کمی دارند، به شرط اینکه از نوع کلوچه های مرنگ باشند. این کلوچه ها از شکر و تخم مرغ سفید تشکیل می شوند. هر کلوچه فقط حاوی 10 کالری می باشد. چون در آنها سفیده تخم مرغ به کار رفته است، بنابراین پروتئین لازم را برای شما فراهم می کنند که باعث می شوند به مدت بیشتری سیر بمانید.

3- بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی : لوبیاهای ژله ای
حتی نگاه کردن این لوبیاهای ژله ای به نظر جالب می رسد. اما آنها کالری بسیار پایینی دارند. هر 30 الی 40 عدد از این لوبیاها فقط حاوی 80 کالری می باشد.

4-هات چاکلت
یک فنجان هات چاکلت فقط حاوی 25 کالری می باشد. حتی اگر در خانه آن را تهیه کنید کالری آن کاهش پیدا می کند.

5-مارشملو

کالری مارشملو بستگی به اندازه آن دارد. مارشملوهای بسیار کوچک فقط 2 کالری دارند. مارشملوهای بزرگ هم 25 کالری دارند. فقط چون در آن شکر زیاد به کار می رود ، در خوردن آن دقت کنید و زیاده روی نکنید.

6-ژله به همراه میوه یا مغز
هر ژله کوچک مکعبی شکل حاوی 25 کالری می باشد. چون کالری کمی دارد ، می توانید به آن میوه یا مغز هم اضافه کنید.

7-خروس قندی
هر کدام از این خروس قندی ها حاوی 50 کالری می باشند که می توانید هر موقع که عصبانی هستید و می خواهید با خوردن عصبانیت خود را برطرف کنید از این شیرینی ها میل کنید.

8-پای کدو تنبل
اگر نمی توانید از شیرینی ها دست بکشید، پای کدو حلوایی یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. نکته ای که باید به یاد داشته باشید این می باشد که حتما به اندازه مصرف کنید. اگر اندازه ای که می خورید به بزرگی تصویر باشد پس 300 کالری دریافت می کنید.اما اگر به اندازه ای که برای شما مشخص کرده ایم فقط 50 کالری دریافت می کنید.

9-کوکی با طعم جو
اگر عاشق آشپزی کردن هستید، می توانید خیلی راحت با جستجو در اینترنت این کوکی را تهیه کنید. هر کوکی حاوی 60 الی 70 کالری می باشد.

10-کیک غذای فرشته
اگر کیک جزو شیرینی های مورد علاقه شماست، پس پیشنهاد ما به شما کیک غذای فرشته (angel food cake) می باشد. هر برش کیک 75 کالری دارد. اگر می خواهید کالری کمتری دریافت کنید، پس روی آن پودر قند کمتری بپاشید. این کیک یک نوع کیک اسفنجی که به علت سبک و کرکی و لطیف بودنش به غذاهای فرشته ها معروف شده است.توی این کیک از تعداد زیادی سفیده تخم مرغ استفاده می شه که تقریبا میشه گفت کیک رژیمی هست.

تهیه و ترجمه : اختصاصی مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها
شمارش کالری برای لاغری
4 thoughts on “بهترین شیرینی ها برای افراد رژیمی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]