طرز رنگ کردن موها

اشتباهات در طرز رنگ کردن موها

اشتباهات در طرز رنگ کردن موها

1- اشتباهات در طرز رنگ کردن موها : رنگ کردن موهای کثیف و گره خورده: بهتر است قبل از استفاده از رنگ از چند هفته پیش از نرم کننده استفاده کنید. چون موهای خشک رنگ را مدت کوتاه تری در خود نگه می دارد، حتما باید موهایتان برای رنگ کردن تمیز باشد. هنگام رنگ کردن، اگر موهایتان مرطوب هم باشد ، بهتر است.
2-اشتباهات در طرز رنگ کردن موها : وقتی نرم کننده کار را خراب می کند ، نباید از چند ساعت قبل از رنگ کردن از نرم کننده استفاده کنید. چند ساعت قبل از رنگ کردن فقط از شامپو استفاده کنید. اگر می خواهید موهایتان خوب رنگ بگیرد باید هیچ چیزی مثل چربی یا کثیفی روی موهایتان نباشد.
3-اشتباهات در طرز رنگ کردن موها :به رنگ های روی جعبه اعتماد نکنید. بهتر است از آرایشگاه خود بخواهید تا شما را راهنمایی کند و به شما بگوید که کدام رنگ برای شما مناسب ترین است. رنگی که انتخاب می کنید باید با رنگ پوست شما هماهنگ باشد.
4- اشتباهات در طرز رنگ کردن موها :بدون تست موهایتان را رنگ نکنید. بعد از اینکه مارک خاصی را انتخاب کردید ، قسمت کوچکی از رنگ را روی گردن یا کنار گوش بگذارید تا مطمئن شوید که رنگ باعث قرمزی، حساسیت، تورم، التهاب ، آلرژی و غیره نمی شود. اگر احساس کردید ، روی پوست تان احساس ناراحتی می کنید ، به سرعت رنگ را بشویید.
اگر به هر دلیل نوک موهای شما دچار موخوره شده است، باید قبل از رنگ کرد آن را کوتاه کنید.

موهای سفید را هم می توانید به روش زیر رنگ کنید:
– ابتدا موهایی که سفیدی دارند، با کمی اسکیدان البته با درصد بالا به مدت 10 دقیقه تحریک کرده تا در جذب و پذیرش رنگ مو کمک کنند و اگر درصد سفیدی کم است، لازم به این کار نیست.
– بعد از آن مخلوط دو رنگ 4 و 5 از گروه N و و یا مخلوط 3 و 4 از گروه که از گروه M می باشند را با اکسیدان 9 درصد مخلوط می کنیم .
– پس از تقسیم سر به چهار قسمت از دو طرف گوش ها و پیشانی تا پشت سر، رنگ کردن را از جلوی سر شروع کنید.
سر خود را با یک کلاه بپوشانید و به مدت 45 دقیقه صبر کنید.

گردآوری : مجله اینترنتی نمونه ها

مطالب پیشنهادی مجله اینترنتی نمونه ها
اصول فر کردن موها به سه روش
روش رنگ کردن مو با آبلیمو
نکات طلایی برای رنگ کردن موها
چهار ترکیب خانگی برای تقویت موها
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

]